Новини громади

Великий святковий концерт - 8-го березня!

Весна ... вона завжди наполегливо пахне любов'ю ...  Великий святковий концерт до Міжнародного жіночого дня відбувся 4 березня в Тузлівському будинку культури. Привітати чарівну половину людства прийшли Голова Тузлівської ОТГ Корнован-Мойсєєнко Л. Ю., секретар Тузлівської сільської ради Семещенко О. О., староста села Безім’янка Загранична Н. М. Від імені наших добрих сусідів вітання надійшло від Голови Базар’янської сільської ради Бурдужи С. К. Зі сцени вітали чарівних жінок, бабусь, мам, сестричок, коханих теплими словами, піснями та віршами. Чудова пара ведучих – Семещенко О. О. та Лосєва А. В. – протягом всього вечора підтримували теплу атмосферу свята. Концертну програму відкрила Директор Тузлівського Будинку культури Башнякова С. М. піснею «Ми – жінки». Прекрасні пісні подарували співочі голоси села Безім’янка – Браткевич І., Браткевич В. та Іванченко Д., солісти Тузлівського Будинку культури - Брошеван Я., Половенко А., Сорочан М., Моруз О., Сухова О., Путіна А. та вокальний ансамбль «Дивограй» під керівництвом Ліщинського О. І. Вітання готували і учні Тузлівського НВК: учні 2 класу під керівництвом Мунченко Л. І. представили жартівливий танок «Господарочки» та вірш «Україна-мати» декламував Яковенко П., а учні 9-10 класу організували танцювальний супровід на відкритті святкової програми (керівник Чарікова О. О.). Кульмінацією концерту був виступ гостей свята - вокального ансамблю «Журавка» (село Базар’янка). Щирі українські пісні у їхньому виконанні пробудили найкращі почуття в душі кожного слухача.

12:02 06.03.2018

20 лютого - вічна пам'ять Героям Небесної Сотні!

20 лютого 2018 року о 12 годині громадськість села Безім*янка зібралась відзначити День Героїв Небесної Cотні - на знак відваги, сили духу і стійкості громадян, які віддали своє життя під час Революції Гідності. В рамках заходу-реквієму, підготовленого директором Будинку культури Іриною Браткевич , учасникам було запропоновано, зокрема, і перегляд документального фільму «Перша смерть.Зима, що нас змінила…». Вічна пам*ять Героям Небесної Сотні.

16:45 20.02.2018

День Святого Валентина!

14 лютого у БК с.Весела Балка відбувся вечір відпочинку присвячений до дня Святого Валентина. На святі були присутні жителі села та гості. Організатори свята підготували цікаву розважальну програму. Приймали участь три пари. Вони змагались за титул "Супер-пара". У фінал вийшла пара Сімченко Вячеслав та Сімченко Олена. Пара вийшла в фінал завдяки глядачам, які активно приймали участь у голосуванні. Всі учасники та гості свята отримали подарунки. На святі лунали пісні та танці.

15:29 19.02.2018