Новини громади

День народження села Тузли 230-річчя!!!

18 листопада Тузлівці та гості села зібралися в Будинку культури дружньою родиною щоб відсвяткувати День народження 230-річчя села Тузли. Цей святковий осінній вечір був багатий на щирі привітання та щедрі подарунки. Атмосфера свята була наповнена домашнім затишком та теплом. Милозвучні пісні, які виконували Тузлівський ансамбль "Дивограй" та "Джерело" створили гарний настрій. На свято був запрошений учасник шоу "Голос країни", фіналіст музичного талант-шоу "Народна зірка" Михайло Димов з його сімєю.Неймовірні емоції, насолода та захват від почутих чудових пісень на святі залишились у серці кожного з присутніх.

15:11 21.11.2017

Акція "Посади дерево"!

Одним із завдань сучасної освіти є екологічне виховання молоді. Дієвим інструментом досягнення мети стає практична діяльність та участь у різних ЕКОзаходах та акціях. Це сприяє розвитку соціального партнерства, вихованню патріотизму та громадянської відповідальності. Розуміючи, що озеленення планети - це дуже важлива справа, 15 листопада 2017 року учні 9-11 кл Тузлівського НВК разом з наставниками прийняли участь в акції "Посади дерево". Працювали всі з великим ентузіазмом! Ми сподіваємось, що молоді саджанці приживуться і стануть окрасою рідного села.

15:48 16.11.2017