Новини громади

Здоров'я.

#спорт Здоров'я було і залишається основною сутністю людського існування. Бути здоровим — природне бажання кожної людини. Не секрет, що запорукою міцного здоров’я та щасливого буття є здоровий спосіб життя і заняття спортом. Формуванню валеологічної культури молоді нашої громади сприяє громадська організація «ДЕС». Мета її діяльності – пропаганда здорового способу життя – життя без алкоголю і наркотиків; профілактика поширення насильства в сім’ї та суспільстві; підготовка спортсменів-розрядників; прищеплення дисципліни і сприяння розкриттю фізичних властивостей організму та загартуванню характеру. За час існування відносно молодої ГО «ДЕС» вже є результати, які позитивно її зарекомендували. Головним напрямком діяльності організації є розвиток спортивної боротьби в Одеській області: заняття з тренером, організація літніх таборів, придбання спортивного інвентаря, проведення спільних командних тренувань та сприяння участі юнаків і дівчат у всеукраїнських змаганнях. В минулому році за фінансової підтримки ГО "ДЕС" був здійснений ремонт одного з приміщень в стінах Тузлівського НВК. Тепер тут мають змогу тренуватись всі бажаючі. До речі, крім місцевих жителів заняття відвідують і мешканці сусіднього села Базар’янка, підвіз яких організувала голова Базар’янської сільської ради Бурдужа С. К. Секція з вільної боротьби в селі Тузли розпочала свою роботу в березні минулого року. Та цей вид спорту не чужий для наших мешканців (наприкінці 90-х рр. ХХ ст. вже була така практика). Але зараз - це вже зовсім інший рівень! За сприянням обласного депутата Антова Т. Д., тренувальний зал укомплектовали спортивним матом, кошти на придбання якого були виділені з обласного бюджету. З ініціативи голови Тузлівської ОТГ Корнован-Мойсєєнко Л. Ю. та за підтримки депутатського корпусу у штатний розпис була введена нова одиниця - інструктор по спорту, що дало можливість запросити до нас в громаду фахового спеціаліста. Тренер Пєтков О. І. має професійний підхід до справи та високий авторитет у спортивних колах. Його вихованці здобувають перемоги у змаганнях різних рівнів. Нещодавно наша збірна команда борців була на виїзному тренуванні в селі Новоселиця Саратського району. Крім власне тренування це ще й була чудова нагода поспілкуватись та обмінятись досвідом. Кращі спортсмени отримали подарунку від ГО «ДЕС» - спортивну форму та фірмові кросівки. Маємо надію, що такі заходи стануть доброю традицією, а спортивні досягнення юних борців славитимуть наш край і нашу громаду!

20:40 21.03.2018

Увага!

До уваги жителів громади!

10:55 21.03.2018

Великий святковий концерт - 8-го березня!

Весна ... вона завжди наполегливо пахне любов'ю ...  Великий святковий концерт до Міжнародного жіночого дня відбувся 4 березня в Тузлівському будинку культури. Привітати чарівну половину людства прийшли Голова Тузлівської ОТГ Корнован-Мойсєєнко Л. Ю., секретар Тузлівської сільської ради Семещенко О. О., староста села Безім’янка Загранична Н. М. Від імені наших добрих сусідів вітання надійшло від Голови Базар’янської сільської ради Бурдужи С. К. Зі сцени вітали чарівних жінок, бабусь, мам, сестричок, коханих теплими словами, піснями та віршами. Чудова пара ведучих – Семещенко О. О. та Лосєва А. В. – протягом всього вечора підтримували теплу атмосферу свята. Концертну програму відкрила Директор Тузлівського Будинку культури Башнякова С. М. піснею «Ми – жінки». Прекрасні пісні подарували співочі голоси села Безім’янка – Браткевич І., Браткевич В. та Іванченко Д., солісти Тузлівського Будинку культури - Брошеван Я., Половенко А., Сорочан М., Моруз О., Сухова О., Путіна А. та вокальний ансамбль «Дивограй» під керівництвом Ліщинського О. І. Вітання готували і учні Тузлівського НВК: учні 2 класу під керівництвом Мунченко Л. І. представили жартівливий танок «Господарочки» та вірш «Україна-мати» декламував Яковенко П., а учні 9-10 класу організували танцювальний супровід на відкритті святкової програми (керівник Чарікова О. О.). Кульмінацією концерту був виступ гостей свята - вокального ансамблю «Журавка» (село Базар’янка). Щирі українські пісні у їхньому виконанні пробудили найкращі почуття в душі кожного слухача.

12:02 06.03.2018

20 лютого - вічна пам'ять Героям Небесної Сотні!

20 лютого 2018 року о 12 годині громадськість села Безім*янка зібралась відзначити День Героїв Небесної Cотні - на знак відваги, сили духу і стійкості громадян, які віддали своє життя під час Революції Гідності. В рамках заходу-реквієму, підготовленого директором Будинку культури Іриною Браткевич , учасникам було запропоновано, зокрема, і перегляд документального фільму «Перша смерть.Зима, що нас змінила…». Вічна пам*ять Героям Небесної Сотні.

16:45 20.02.2018

День Святого Валентина!

14 лютого у БК с.Весела Балка відбувся вечір відпочинку присвячений до дня Святого Валентина. На святі були присутні жителі села та гості. Організатори свята підготували цікаву розважальну програму. Приймали участь три пари. Вони змагались за титул "Супер-пара". У фінал вийшла пара Сімченко Вячеслав та Сімченко Олена. Пара вийшла в фінал завдяки глядачам, які активно приймали участь у голосуванні. Всі учасники та гості свята отримали подарунки. На святі лунали пісні та танці.

15:29 19.02.2018