Новини громади

Велосипеди для соціальних працівників

Працівники Татарбунарського територіального центру соціального обслуговування, що надають послуги людям похилого віку Тузлівської ОТГ, звернулися до сільської голови Корнован-Мойсєєнко Л. Ю. з проханням допомогти у придбанні нових велосипедів.  Робота соціальних працівників передбачає постійний рух і потребує мобільності пересування. Кращим помічником тут є велосипед. Клопотання спрямували до депутатського корпусу. За рішенням сесії нові транспортні засоби придбані і передані у користування працівникам центру.

16:32 17.05.2018

Приємні новини

Днями відбулася зустріч голови Тузлівської ОТГ Корнован-Мойсєєнко Л. Ю. з керівництвом регіонального представництва компанії "Укртетеком". Мова йшла про підключення села Лебедівка до мережі Інтернет. Перемовини були успішні - найближчим часом розпочнуться комунікаційні роботи. Нові абоненти отримають можливість доступу до світової мережі за технологією ADSL на швидкості до 20 Мбіт/с.

16:29 17.05.2018

Спортивне свято

За планом затверджених заходів святкування Дня Перемоги, 9 травня о 14 год на сільському стадіоні села Тузли для мешканців громади та її гостей розпочалося спортивне свято. Інструктор зі спорту Діденко С. О., за фінансової підтримки Тузлівської сільської ради, організував змагання з шашок, шахів, армреслінгу і перетягування канату. ФК "Бурнас" та "Бурнас-діти" подарували глядачам чудовий матч. Переможці всіх видів змагань отримали грошову винагороду. У фіналі свята всіх присутніх частували смачною шурпою.

16:15 17.05.2018

Привітання до Міжнародного Дня сім'ї

15 травня в сільській бібліотеці Тузлівської ОТГ відбувся святковий захід до Міжнародного дня сім'ї - "Сім'я - головна цінність". Бібліотекарка Словак В. А. розповіла дітям про свято та сімейні традиції. Учасники заходу підготували вірші та коротенькі оповідання про свої родини. Цікаву інформацію всі присутні мали змогу отримати на тематичній виставці літератури "Все про сім'ю". Підсумком заходу стали щирі побажання і солодке частування.

17:02 16.05.2018

15 травня - Міжнародний День сім'ї

Справжня цінність у житті — це рідні та близькі люди. Вітаємо з Днем сім'ї та бажаємо взаєморозуміння, щастя, райдужних планів і безлічі цікавих занять. Нехай сім'я завжди буде міцною скелею, захистом від негараздів і розрадою в біді.  Любові, краси, світлого майбутнього, достатку і спільного розвитку!

17:05 15.05.2018

Привітання свідків Другої світової війни до Дня перемоги

Напередодні Дня Великої Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні голова Тузлівської ОТГ Корнован-Мойсєєнко Л. Ю., голова Первинної ветеранської організації Шевченко Ф. Д. та учні 6 класу Тузлівського НВК відвідали та привітали зі святом свідків тих далеких і трагічних подій. Діти віршами та квітами порадували стареньких та разом заспівали фронтові пісні. Зустрічі були теплими та емоційними. Гостей приймали з радісттю!  За фінансової підтримки Тузлівської сільської ради, кожному до свята були вручені пам'ятні подарунки.

15:29 10.05.2018

Прийом громадян організований Татарбунарським офісом Мережі правового розвитку

03 травня 2018 року у приміщенні Тузлівської сільської ради відбувся прийом громадян, організований Татарбунарським офісом Мережі правового розвитка за участі спеціалістів Центру соціальних служб сімї, дітей та молоді К.Кирган-Мангул, Пенсійного фонду в Татарбунарському район К.Время, адвоката О.Ковпака, та керівника Офісу Л.Семененка. Під час прийому послуги спеціалістів отримали 8 селян. Окрім цього, було обговорено ряд питань безпекового спрямування та залучення інвестицій для розвитку громади. У зустрічі прийняла участь Тузлівська сільська голова Л.Корнован-Мойсеєнко.

16:38 07.05.2018