Новини громади

Слов'янський ярмарок та гастро-фестиваль національної кухні в Тузлівському НВК

24 травня в день вшанування пам'яті святих рівноапостольних Кирила і Мефодія, згідно з Указом Президента України від 17 вересня 2004 р. №1096/2004, відзначається День слов'янської писемності і культури. З нагоди свята в Тузлівському НВК пройшов широкомасштабний захід - ІІ Слов'янський ярмарок та гастро-фестиваль національної кухні. Ідея проведення і організація належить Мазурик Тетяні Іванівні - заступнику директора з навчально-виховної роботи, вчителю російської мови та зарубіжної літератури.

12:28 25.05.2018

Придбання для архіву

В Тузлівській сільській раді ведеться активна робота над упорядкуванням архіву колгоспу "Побєда". Для архівації документів були придбані спеціальні паперові контейнери. По закінченню робіт працівники колишнього колгоспу матимуть змогу отримати інформацію про робочий стаж, заробітну платню та інше без перешкод.

12:21 22.05.2018

Прес тур для ЗМІ

Громаду у рамках прес-туру відвідали майже 30 журналістів, оглядачів, спостерігачів регіональних і всеукраїнських ЗМІ.

16:45 17.05.2018

Корисні придбання

Успішне функціонування будь-якої організації залежить від її матеріально-технічного забезпечення. Наразі мова йде про КЗ "Тузлівський ЦПМСД". За кошти сільради нещодавно для закладу було придбано нову бензопилку.

16:36 17.05.2018

Велосипеди для соціальних працівників

Працівники Татарбунарського територіального центру соціального обслуговування, що надають послуги людям похилого віку Тузлівської ОТГ, звернулися до сільської голови Корнован-Мойсєєнко Л. Ю. з проханням допомогти у придбанні нових велосипедів.  Робота соціальних працівників передбачає постійний рух і потребує мобільності пересування. Кращим помічником тут є велосипед. Клопотання спрямували до депутатського корпусу. За рішенням сесії нові транспортні засоби придбані і передані у користування працівникам центру.

16:32 17.05.2018

Приємні новини

Днями відбулася зустріч голови Тузлівської ОТГ Корнован-Мойсєєнко Л. Ю. з керівництвом регіонального представництва компанії "Укртетеком". Мова йшла про підключення села Лебедівка до мережі Інтернет. Перемовини були успішні - найближчим часом розпочнуться комунікаційні роботи. Нові абоненти отримають можливість доступу до світової мережі за технологією ADSL на швидкості до 20 Мбіт/с.

16:29 17.05.2018

Спортивне свято

За планом затверджених заходів святкування Дня Перемоги, 9 травня о 14 год на сільському стадіоні села Тузли для мешканців громади та її гостей розпочалося спортивне свято. Інструктор зі спорту Діденко С. О., за фінансової підтримки Тузлівської сільської ради, організував змагання з шашок, шахів, армреслінгу і перетягування канату. ФК "Бурнас" та "Бурнас-діти" подарували глядачам чудовий матч. Переможці всіх видів змагань отримали грошову винагороду. У фіналі свята всіх присутніх частували смачною шурпою.

16:15 17.05.2018