Новини громади

Реформа децентралізації

11 червня 2018 року в м. Болграді відбувся форум «Реформа місцевого самоврядування та територіальної організації влади у південно-західній частині Одеської області: стан та перспективи».

11:47 12.06.2018

Останній дзвоник!

Промайнув іще один навчальний рік. Для учнів і вчителів Тузлівського НВК 31 травня пролунав останній дзвоник.

12:53 04.06.2018

Міжнародний день захисту дітей – 1 червня!

Що може бути приємніше, ніж дитячі посмішки та веселий сміх! А з’являються вони тільки від щирої дитячої радості і гарного настрою. Саме їх дарували дітворі в Тузлівській ОТГ у Міжнародний день захисту дітей – 1 червня.

12:42 04.06.2018

«Прощавай, садок дитячий!»

30 травня 2018 року у дошкільному навчальному закладі (ясла-садок) «Віночок» села Тузли відбулося незабутнє свято – перший випускний «Прощавай, садок дитячий!». Урочиста атмосфера, яскрава зала, чарівні дівчатка у вишуканих сукнях, елегантні хлопчики, схвильовані батьки та вихователі… На обличчях дітей – усмішки. Вони так чекали та готувались до цього дня, чи не найвидатнішої події у їхньому житті. Одинадцять дошкільників з своїми мріями і уподобаннями, які вміють читати і рахувати, співати і танцювати, дружити і допомагати залишили стіни рідного садочка. Діти подарували батькам, працівникам садочка, гостям святковий настрій. Випускників вітали адміністрація дошкільного закладу, молодші вихованці, батьки, вчителі, гості.  На згадку про садочок випускники отримали дипломи від завідувачки Шевченко Наталі Олександрівни та подарунки від Тузлівської сільської ради. Випускний бал пройшов цікаво і весело. Яскраве підтвердження того – бурхливі емоції всіх його учасників. Сподіваємося, що незабутнє враження від свята залишиться у маленьких випускників на все життя!

17:37 31.05.2018

Управління пенсійного фонду

Саратське об'єднане управління Пенсійного фонду Одеської області, в особі начальника управління С. К. Мамалиги, з однієї сторони, та Тузлівська сільська рада, в особі голови сільської ради Л. Ю. Корнован-Мойсєєнко, з другої сторони, уклали угоду про співробітництво у сфері надання пенсійних послуг населенню Тузлівської ОТГ.

12:53 30.05.2018

Звіт голови

25 травня в приміщенні Тузлівського Будинку культури голова громади Корнован-Мойсєєнко Л. Ю. презентувала ЗВІТ про підсумки роботи та окреслила пріоритетні завдання на 2018-2020 роки.

12:33 26.05.2018