Новини громади

Новий навчальний рік

Перший тиждень вересня ознаменував початок нового навчального року. Освітні заклади громади – Тузлівський НВК (директор Катаркова Н. П.), я/с «Віночок» (Тузли, зав. Шевченко Н. О.) та я/с «Барвінок» (с. Безім’янка, зав. Крецу В. В.) – 3 вересня 2018 року зустріли своїх учнів та вихованців.

17:25 10.09.2018

Навчай для України

Влітку 2018 року Тузлівський НВК - опорний навчальний заклад Тузлівської ОТГ – взяв участь у Всеукраїнській Програмі «Навчай для України» з потребою у молодих спеціалістах. Серед сотень зареєстрованих шкіл, партнерами обрали лише 17. Тузлівський НВК теж став партнером Програми. Між адміністрацією закладу і керівництвом Програми був укладений Меморандум, за яким наприкінці серпня до Тузлівського НВК прибули два фахових молодих спеціаліста – вчитель біології Старовойт Олена Олегівна та вчитель фізики Дзядевич Юлія Сергіївна. Маємо надію, що викладачі «Навчай для України» принесуть у школу нове бачення, нові методи і прийоми та стануть партнерами для учнів!

17:23 10.09.2018

1 вересня - День знань!

ЗІ СВЯТОМ! З ДНЕМ ЗНАНЬ!  Друзі! День 1 вересня завжди особливо урочистий і хвилюючий, адже саме з нього починається незвіданий, цікавий і водночас нелегкий шлях до пізнання, до нових звершень, до самостійного життя. Так як у цьому році 1 вересня припадає на суботу, урочиста лінійка в Тузлівському НВК відбудеться в понеділок, 3 вересня. Для учнів, вчителів та батьків нашої громади незабаром пролунає Перший дзвоник і школа радо вітатиме своїх учнів та першачків.

17:19 10.09.2018