Новини громади

З Днем Народження!

20 лютого відзначають свій День народження голова ветеранської організації села Тузли - Шевченко Єфросинія Дмитрівна та вчитель Тузлівської школи-інтернат Ковальська Раїса Іллінічна. В цей дорогий для серця день Бажаєм квітів і пісень! Від друзів – щирих привітань, Від зірок – здійснення бажань! Від сонця – світла і тепла, Щоб доля щедрою була! І не спинити часу лік, Нехай щастить весь довгий вік! З повагою, депутати, виконавчий комітет Тузлівської с/р та педагогічний колектив Тузлівського НВК!

15:52 20.02.2019

З Днем Народження!

Вітаємо з Днем народження депутата Тузлівської сільської ради КОНДРАТЮКА ДЕНИСА СЕРГІЙОВИЧА! Хай будуть з вами здоров'я та сила, Хай доля буде ласкава і щира! Щоб ніколи не знали ви втоми! Хай мир і злагода будуть у домі, Хай Господь дарує надію й тепло На довгі літа, на щастя й добро! З повагою, в.о.голови Тузлівської сільської ради Семещенко О.О. та депутатський корпус.

15:48 20.02.2019

День фізичної культури

Традиційно у другу суботу вересня відзначається свято всіх прихильників здорового способу життя, фізкультурників, спортсменів, ветеранів спорту - День фізичної культури і спорту.

17:27 10.09.2018