Новини громади

Благоустрій с. Лебедівка

В селі Лебедівка Тузлівської ОТГ, де нещодавно вже розпочався літній курортний сезон, продовжуються роботи з облаштування території та створення комфортних умов для відпочинку.

11:36 06.07.2018

Державне свято

До Дня Конституції України в Тузлівському Будинку культури відбувся національно-патріотичний виховний захід для дітей і молоді.  Сценарій: Башнякова С. М., Словак В. А. Музичне оформлення: Ліщинський О. І. Солісти: Кутафіна Оксана, Путіна Анна Читці: Золотарьова Анастасія, Богат Карина, сестри Рита і Наталя Половенко, Анатолій Гусаченко та сестри Вікторія і Тетяна.

11:30 28.06.2018

Вільна борьба

26-27 червня 2018 року в селі Лебедівка Тузлівської ОТГ відбувся обласний турнір з вільної боротьби.

11:26 27.06.2018

Реформа децентралізації

11 червня 2018 року в м. Болграді відбувся форум «Реформа місцевого самоврядування та територіальної організації влади у південно-західній частині Одеської області: стан та перспективи».

11:47 12.06.2018